URZĄDZENIA DO CIAŁA

Najczęściej kupowane

Promocje

MASAŻ PRÓŻNIOWY - THERMAL SHAPER Zobacz większe

MASAŻ PRÓŻNIOWY - THERMAL SHAPER NOWY DESIG

Nowy

Zabiegi Thermal Shaper wykorzystują ciśnienie ujemne oraz efekt rozgrzewający.
Lipodermologia termiczna rozbija i wygładza cellulit oraz działa drenująco.
Ciepło emitowane przez  głowicę zwiększa skuteczność masażu vacum i korzystnie wpływa na zmęczone mięśnie. Stymuluje cyrkulację krwi i wzrost zaopatrzenia komórek w krew, a wraz z nią w tlen i składniki odżywcze

Więcej szczegółów

15 900,00 zł

Więcej informacji

Zabiegi Thermal Shaper wykorzystują ciśnienie ujemne oraz efekt rozgrzewający.
Lipodermologia termiczna rozbija i wygładza cellulit oraz działa drenująco.
Ciepło emitowane przez  głowicę zwiększa skuteczność masażu vacum i korzystnie wpływa na zmęczone mięśnie. Stymuluje cyrkulację krwi i wzrost zaopatrzenia komórek w krew, a wraz z nią w tlen i składniki odżywcze.

Zabiegi lipodermologii termicznej:

  • wygładzają cellulit
  • modelują sylwetkę
  • ujędrniają ciało
  • działają drenująco i detoksykująco
  • redukują napięcie i ból mięśni
  • masaż termiczny działa relaksująco

Lipodermologia z jednoczesną emisją energii termicznej modeluje sylwetkę, działa relaksująco i odprężająco. Głowica  zakończona jest obracającymi się kulkami, które dodatkowo rozmasowują ciało   polepszając  efektywność zabiegów

Jak działa lipodermologia Thermal Shaper?      

Lipodermologia jest specyficznym rodzajem masażu wykorzystującym podciśnienie, czyli ciśnienie ujemne. Ciśnienie jest generowane do masażera, a ruch głowicą powoduje zwijanie i rozwijanie fałdu skórnego oraz jego intensywny masaż. Masaż tego typu szybko rozbija i rozmasowuje twarde złogi  cellulitu.
Pobudza pracę układu limfatycznego,  stymuluje wydalanie toksyn i nadmiaru płynów.
Masaż przyspiesza cyrkulację, która usprawnia rozbicie tkanki tłuszczowej oraz złogów cellulitu i produktów przemiany materii. Działa to korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek skóry i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. 
Po serii zabiegów widoczny jest efekt wygładzenia i lepszego  napięcia skóry. Lipodermologia działa ujędrniająco, modeluje sylwetkę, jest pomocna przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach.

Jak działa energia termiczna Thermal Shaper?

Podczas zabiegu energia cieplna oddziałuje  tylko w miejscach, które poddane są masażowi i nie wywołuje ogólnego wzrostu temperatury ciała. Thermal Shaper nie powoduje przegrzewania się tkanek.  Energia cieplna stymuluje mikrocyrkulację i  wspomaga działanie masażu vacum przyspieszając spalanie tłuszczu. Poprzez miejscowe zwiększenie temperatury następuje poprawa w dostarczaniu substancji odżywczych oraz naturalnego procesu metabolicznego tkanki tłuszczowej. Ciepło wpływa relaksująco podnosząc komfort zabiegu oraz korzystnie oddziałuje na zmęczone mięśnie i   zakwasy.

innych produktów w tej kategorii: