POZOSTAŁE

Najczęściej kupowane

Promocje

ŁYŻECZKA UNNY INOX Zobacz większe

ŁYŻECZKA UNNY INOX

03435

Nowy

Profesjonalna łyżeczka unny do oczyszczania skóry z zaskórników ze stali chirurgicznej INOX. Dwustronna łyżeczka kosmetyczna pętelkowa z jednej strony mniejsza, z drugiej większa. Stal jakości chirurgicznej z matowym i lśniącym wykończeniem. 

Więcej szczegółów

20,00 zł

Więcej informacji

Służy do usuwania zaskórników przy manualnym oczyszczaniu twarzy, jak również usuwania zaskórnikow np. w uszach. Można bez obaw sterylizować w autoklawie.

WSKAZÓWKI UŻYTKOWANIA: Łyżeczkę używać tylko po wcześniejszej sterylizacji. Skóra powinna być czysta, pory skórne powinny być otwarte. Łyżeczkę należy przyłożyć odpowiedznią końcówką do zaskórnika, następnie docisnąć do skóry usuwając jednocześnie zaskórnik delikatnym ruchem w dół. 

PIELĘGNACJA/CZYSZCZENIE: Po każdym użyciu narzędzie należy wyczyścić ściereczką bądź chusteczka namoczoną w wodzie i alkoholu.

Wysokiej jakości stal zwiększa żywotność narzędzi, które dodatkowo spełniają warunki FDA (Food and Drugs Administration-Ministerstwo do Spraw Żywności i Leków w U.S.A.) niezbędne do stosowania w przemyśle medycznym i spożywczym.

innych produktów w tej kategorii: