FREZARKI Z PŁASZCZEM WODNYM

Promocje

FREZARKI Z PŁASZCZEM WODNYM Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Profesjonalne urządzenie do wykonywania zabiegów pedicure i manicure produkcji niemieckiej z natryskiem wodnym. Urządzenie posiada możliwość regulacji obrotów prawo-lewo w zakresie od 4 do 30 tyś., płynną regulację natężenia natrysku oraz wbudowany dozownik na wodę.

  6 669,99 zł
 • Wydajne i kompaktowe urządzenie z funkcją precyzyjnie regulowanego natrysku. Zastosowane rozwiązania umożliwiają łatwe i szybkie czyszczenie rękojeści, jak i membranowego panelu sterującego. Urządzenie jest wyposażone w system kompaktowy PD30-kompaktowa rękojeść z mikrosilnikiem.

  6 990,00 zł
 • Wydajne i kompaktowe urządzenie z funkcją precyzyjnie regulowanego natrysku. Zastosowane rozwiązania umożliwiają łatwe i szybkie czyszczenie rękojeści jak i membranowego panelu sterującego. Urządzenie jest wyposażone w innowacyjny system PDL40-kompaktowy, bezszczotkowy mikrosilnik z pierścieniowo rozmieszczonymi diodami LED oświetlającym powierzchnię pracy.

  12 200,00 zł
 • Bardzo  wydajne, przenośne i łatwe w użyciu urządzenie z funkcją natrysku. Frezarka jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, posiada bardzo mocne bezszczotkowe mikrosilniki NSK. Regulacja prędkości oraz intensywność natrysku odbywa się za pomocą dwóch dużych ergonomicznych pokręteł. Urządzenie ponadto posiada bardzo duży wyświetlacz pokazujący aktualną...

  8 590,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów