FREZARKI MANICURE PEDICURE

Promocje

FREZARKI MANICURE PEDICURE Jest 48 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 48 elementów
 • Frezarka JD500 BiałaUrządzenie kosmetyczne dedykowane do zabiegów manicure.Płynna i pełna regulacja w zakresie od 0 do 30000 obrotów/min. Odbywa się z poziomu bazy jak i pedałem nożnym i zapewnia pełen komfort pracy. Głowica typu TWIST–LOCK (blokowanie oraz odblokowanie frezów jednym ruchem). Praca na napędzie nożnym możliwa tylko na najwyższych obrotach.

  189,00 zł
 • Frezarka JD500 SrebrnaUrządzenie kosmetyczne dedykowane do zabiegów manicure.Płynna i pełna regulacja w zakresie od 0 do 30000 obrotów/min. Odbywa się z poziomu bazy jak i pedałem nożnym i zapewnia pełen komfort pracy. Głowica typu TWIST–LOCK (blokowanie oraz odblokowanie frezów jednym ruchem). Praca na napędzie nożnym możliwa tylko na najwyższych obrotach.

  189,00 zł
 • Frezarka JD500 RóżowaUrządzenie kosmetyczne dedykowane do zabiegów manicure.Płynna i pełna regulacja w zakresie od 0 do 30000 obrotów/min. Odbywa się z poziomu bazy jak i pedałem nożnym i zapewnia pełen komfort pracy. Głowica typu TWIST–LOCK (blokowanie oraz odblokowanie frezów jednym ruchem). Praca na napędzie nożnym możliwa tylko na najwyższych obrotach.

  189,00 zł
 • Bezawaryjność, łatwa obsługa, głowica o niespotykanej mocy bo aż 5,71 mNm, która pełną moc uzyskuje już przy minimalnych obrotach, a w dodatku jest najlżejszą głowicą bo waży zaledwie 160 g. To tylko niektóre z zalet Frezarki ACTIV POWER.

  939,00 zł
 • Nowoczesna frezarka z uchwytem typu TWIST LOCK. Duża moc zapewnia komfort pracy. Sterowanie urządzenia potencjometrem w bazie i pedałem nożnym. Bardzo lekka i poręczna głowica.

  659,99 zł
 • Profesjonalna, precyzyjna frezarka o dużej mocy, bezwibracyjna i bardzo cicha podczas pracy. Hermetycznie zawarty bezszczotkowy mikrosilnik w głowicy redukuje poziom hałasu o 20% w stosunku do konwencjonalnych modeli, czego efektem staje się komfortowa praca. 

  2 999,99 zł
 • Seria urządzeń ACTIV SMART została zaprojektowana w taki sposób, aby praca z frezarką była prawdziwą przyjemnością. Istotną informacją jest, że w bazę urządzenia wbudowano akumulator Ni-Mh o pojemności 800 Ah umożliwiający komfortową pracę przez 140 minut bez konieczności zasilania. 

  1 499,99 zł
 • Frezarka CHAMPION IVORY Frezarka profesjonalna przeznaczona przede wszystkim do pracy w gabinetach kosmetycznych, ale także do użytku domowego. Niewielkie gabaryty i intuicyjna obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością. Dostępna w kolorze białym.

  749,99 zł
 • Profesjonalna frezarka do manicure - maksymalnie 13.000 obrotów minimalnie 3000 - moc 1,6W -lekkie wrzeciono idealnie trzyma się nawet w drobnej kobiecej dłoni to tylko 200g -na wrzecionie manualny włącznik i płynna regulacja mocy -wymiana frezów bez użycia kluczyka! -w komplecie 5 sztuk frezów!

  49,00 zł
 • Frezarka podologiczna dedykowane do zabiegów manicure i pedicure. Dużym atutem frezarki są małe gabaryty oraz mała waga. Płynna i pełna regulacja w zakresie od 0 do 30000 obrotów/min. zapewnia pełen komfort pracy . Głowica z uchwytem typu TWIST –LOCK (blokowanie oraz odblokowanie frezów jednym ruchem) pozwala na szybką i prostą wymianę frezów.

  1 699,00 zł
 • Lekkie, łatwe w obsłudze i funkcjonalne urządzenie profesjonalnej niemieckiej firmy do wykonywania zabiegu manicure. Unikalny mechanizm mikrosilnika pozwala w szybki sposób wykonać zabiegi. Frezarka ułatwia pracę kosmetyczki. Wyposażona w kontrolę rotacji dla prawo i lewo ręcznych.

  1 999,00 zł
 • Szybki podgląd
  599,00 zł 699,00 zł

  Frezarka kosmetyczna 65W Grey JD8500Oryginalna frezarka JD-8500 to proste w obsłudze urządzenie do wykonywanie manicure i pedicure. Konstrukcja mikrosilnika i duża moc frezarki pozwala na precyzyjną pracę. Frezarka wyposażona jest w pedał, uchwyt na głowicę oraz kontrolę rotacji dla prawo i lewo ręcznych. Posiada płynną regulację prędkości.

  599,00 zł 699,00 zł
  Obniżka!
 • Łatwe w obsłudze, lekkie i funkcjonalne urządzenie do wykonywania manicure i pedicure. Unikalny mechanizm mikrosilnika pozwala w szybki sposób wykonać zabiegi. Frezarka ułatwia pracę. Wyposażona w pedał i kontrolę rotacji dla prawo i lewo ręcznych.Dostępna w kolorze fioletowym z niebieskimi wstawkami. Do frezarki dołączony jest komplet frezów. 

  599,00 zł
 • Łatwe w obsłudze, lekkie i funkcjonalne urządzenie do wykonywania manicure i pedicure. Unikalny mechanizm mikrosilnika pozwala w szybki sposób wykonać zabiegi. Frezarka ułatwia pracę. Wyposażona w pedał i kontrolę rotacji dla prawo i lewo ręcznych.Dostępna w kolorze białym z niebieskimi wstawkami. Do frezarki dołączony jest komplet frezów.

  599,00 zł
 • Profesjonalna frezarka do zabiegów manicure produkcji japońskiej. Urządzenia posiada płynną regulację obrotów od 3.000 do 20.000  na minutę. W głowicy znajduje się uchwyt typu TWIST-LOCK który ułatwia wymianę frezów jednym ruchem. Istnieje możliwość podłączenia napędu nożnego do frezarki.

  2 539,00 zł
 • Profesjonalna, precyzyjna frezarka protetyczna o dużej mocy, bezwibracyjna i bardzo cicha podczas pracy. Hermetycznie zamknięty bezszczotkowy mikrosilnik w głowicy redukuje poziom hałasu o 20% w stosunku do konwencjonalnych modeli, czego efektem staje się komfortowa praca. Mikrosilnik Multi 600 charakteryzuje się dużą wytrzymałością i niezawodnością...

  2 999,00 zł
 • Frezarka MARATHON K35 w kolorze białym.  Producent: MARATHON Made in Korea Frezarka profesjonalna przeznaczona przede wszystkim do pracy w gabinetach kosmetycznych, ale także do użytku domowego. Niewielkie gabaryty i intuicyjna obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością. Dostępna w kolorze białym.

  1 299,00 zł
 • Szybki podgląd
  424,00 zł 499,00 zł

  Nowoczesna frezarka z serii SHINE z dużym zestawem frezów. Wyjątkowa budowa urządzenia czyni z niego idealny element wyposażenia gabinetu mobilnego. Zarówno głowica jak i znajdujące się w komplecie frezy oraz nakładki umieszczone są stabilnie w obudowie urządzenia. Wygodna klapka dodatkowo chroni przed przemieszczaniem sie poszczegolnych elementów...

  424,00 zł 499,00 zł
  Obniżka!
 • Frezarka CHAMPION IVORY Frezarka profesjonalna przeznaczona przede wszystkim do pracy w gabinetach kosmetycznych, ale także do użytku domowego. Niewielkie gabaryty i intuicyjna obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością. Dostępna w kolorze różowym.

  749,99 zł
 • Urządzenie kosmetyczne dedykowane do zabiegów manicure.Płynna i pełna regulacja w zakresie od 3000 do 20000 obrotów/min. Odbywa się z poziomu pióra frezarki. Do urządzenia dostajesz komplet frezów GRATIS

  49,00 zł
 • Urządzenie kosmetyczne dedykowane do zabiegów manicure.Płynna i pełna regulacja w zakresie od 0 do 20000 obrotów/min. Odbywa się z poziomu bazy i zapewnia pełen komfort pracy. Do urządzenia dostajesz komplet frezów GRATIS

  89,00 zł
Pokazuje 1 - 21 z 48 elementów