BIOHYALUX KWAS HIALURONOWY USIECIOWANY - WYPEŁNIACZE

BIOHYALUX KWAS HIALURONOWY USIECIOWANY - WYPEŁNIACZE Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do powiększania tkanki twarzy. Po iniekcji preparat BioHyalux naturalnie integruje się z tkanką, dodaje objętości skórze, zapewniając w ten sposób pożądaną korekcję. BioHyalux Lips (do modelowania kształtu warg i zwiększenia ich objętości)

  CENA UKRYTA
 • BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do powiększania tkanki twarzy. Po iniekcji preparat BioHyalux naturalnie integruje się z tkanką, dodaje objętości skórze, zapewniając w ten sposób pożądaną korekcję. BioHyalux Fine Lines (do wstrzykiwania do powierzchniowej warstwy skóry w celu...

  CENA UKRYTA
 • BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do powiększania tkanki twarzy. Po iniekcji preparat BioHyalux naturalnie integruje się z tkanką, dodaje objętości skórze, zapewniając w ten sposób pożądaną korekcję. BioHyalux Deep Dermis (do korekty blizn lub głębokich zmarszczek i odmłodzenia skóry)

  CENA UKRYTA
 • BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do powiększania tkanki twarzy. Po iniekcji preparat BioHyalux naturalnie integruje się z tkanką, dodaje objętości skórze, zapewniając w ten sposób pożądaną korekcję. BioHyalux (do powiększenia tkanki twarzy, z wyłączeniem ust)

  CENA UKRYTA
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów