EYELINERY

Promocje

EYELINERY Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Smokey 3D Kajal-Cień do powiek-EyelinerKaraja rewolucjonizuje makijaż oczu za pomoca tego futurystycznego profesjonalnego eyelinera o potrójnym efekcie działania, który dzięki ekskluzywnej formule , może być używany jako Eyeliner wokół oczu, Kajal do wewnętrznej linii rzęs i Cień do powiek.

  56,00 zł
 • Turbo Liner Wodoodporny, precyzyjny eyeliner, który przetrwa 24h. Produkt profesjonalny, szybko wysycha, nie rozmazuje się nawet w ekstremalnych warunkach klimatycznych, takich jak upał i wilgoć. Idealny do makijażu panny młodej.100% gwarancji sukcesu – nawet dla osób nie będących specjalistami.

  37,00 zł
 • Matowy eyeliner Praktyczny i łatwy w użyciu eyeliner idealnie podkreśla kontur oczu dzięki wyprofilowanemu pędzelkowi jak również jest doskonałym sposobem do zagęszczenia rzęs. Wytrzymuje cały dzień bez rozmazywania się.

  37,00 zł
 • Jet Black Eyeliner o graficznej precyzyjności dla podkreślenia konturu oka z delikatnością, końcówką wygodną i precyzyjną, o szybkim i łatwym pociągnięciu. Kolor czarny intensywny, pokrywający, długotrwały i nie rozmazujący się. Aby zapewnić optymalne wykorzystanie unikać trzymania pisaka z końcówką zwróconą w górę.

  33,00 zł
 • KAJAL + EYELINER O EFEKCIE SMOKY12 GODZIN NON-STOP FORMUŁA WODOODPORNA NIE ROZMAZUJE SIĘAksamitna kredka, o nadzwyczaj intensywnym i perfekcyjnym oddawaniu koloru, idealna do makijażu „Smoky”.Miękka w nakładaniu, pozwala szybko rozprowadzić się, a następnie utrwala się dając nieskazitelny wygląd o wysokiej trwałości.

  33,00 zł
 • Eyeliner o podwójnej funkcjonalności, pozwalający na stylizację makijażu oka w dwóch wymiarach. Pozwala na szybkie podkreślenie konturu oka grubszą lub cieńszą linią, jedynie zmieniając położenie końcówki względem powieki. Idealnie nadaje się do mocniejszego zaakcentowania zewnętrznych kącików powieki.

  33,00 zł
 • Eyeliner, kajal i cień. Smokey 3D to produkt wodoodporny dzięki czemu zapewnia długotrwały efekt. Jego formuła zapewnia trzy możliwości nakładania. Jako eyeliner wokół oczu, kajal do wewnętrznej linii rzęs oraz jako cień do powiek. Dzięki swojej delikatnej konsystencji łatwo się nakłada, szybko wysycha pozostając na skórze ekstremalnie długo.

  56,00 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów