PĘSETY DO BRWI

PĘSETY DO BRWI Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Profesjonalna pęseta ze stali chirurgicznej INOX, wąska, skośna końcówka. Pęsta jest wykonana ręcznie z dużą precyzją, z wysokiej jakości stali. Posiada diamentowe równe końcówki łatwo chwytające małe włoski. Wygodę i pewny chwyt zapewnia wyprofilowany trzonek. Stal jakości chirurgicznej z matowym i lśniącym wykończeniem. 

    14,00 zł
  • Profesjonalna pęseta ze stali chirurgicznej INOX, skośna, szeroka końcówka. Pęsta jest wykonana ręcznie z dużą precyzją, z wysokiej jakości stali. Posiada diamentowe równe końcówki łatwo chwytające małe włoski. Wygodę i pewny chwyt zapewnia wyprofilowany trzonek. Stal jakości chirurgicznej z matowym i lśniącym wykończeniem. 

    15,00 zł
  • Profesjonalna pęseta ze stali chirurgicznej INOX, skośna, szeroka końcówka. Pęsta jest wykonana ręcznie z dużą precyzją, z wysokiej jakości stali. Posiada diamentowe równe końcówki łatwo chwytające małe włoski. Karbowane :"rączki" ułatwiają trzymanie, nie ślizga się w dłoni. Wygodę i pewny chwyt zapewnia wyprofilowany trzonek. Stal jakości chirurgicznej z...

    14,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów