IPL LASERY

IPL LASERY Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Urządzenie kosmetyczne OVER-2046 IPL Flash Light - Depilacja i fukcje medyczneInnowacyjne urządzenie do usuwania owłosienia w przenośnej walizce. Łatwe do przemieszczania. Urządzenie wyposażone jest w filtr o kolorze czerwonym i pomarańczowym. Nadaje się do wszystkich rodzajów skór i jest w stanie pracować przy trudnych i delikatnych częściach ciała...

  34 900,00 zł
 • Urządzenie kosmetyczne ELITE-2145 IPL - depilacja Seria profesjonalnych urządzeń Elite to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Każde oferowane urządzenie umożliwiaja przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych na nawyższym poziomie.

  57 000,00 zł
 • Urządzenie kosmetyczne ELITE-2140 IPL Medical - Depilacja & Fotoodmładzanie Seria profesjonalnych urządzeń Elite to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Każde oferowane urządzenie umożliwiaja przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych na nawyższym poziomie.

  62 000,00 zł
 • Urządzenie kosmetyczne ELITE-2130 IPL Medical Full - Depilacja & Fotoodmładzaie & Leczeie trądziku & Zamykanie naczynek Seria profesjonalnych urządzeń Elite to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Każde oferowane urządzenie umożliwiaja przeprowadzenie...

  67 000,00 zł
 • Urządzenie kosmetyczne IModel-2150 IPL Light IModel to najbardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta. Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta.

  73 000,00 zł
 • Urządzenie kosmetyczne IModel-2100 IPL LightPro - Depilacja & Fotoodmładzanie & Leczenie trądziku & Zamykanie naczynek Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów,ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta.

  80 000,00 zł
 • Najnowocześniejszy laser medyczny, wybitna technologia i skuteczność. Lumedin jest medycznym laserem diodowym służącym do epilacji. Urządzenie emituje wiązkę światła o długości fali 808nm zapewniając zwiększoną skuteczność, lepszą penetrację i w rezultacie skuteczniejszy zabieg.

  46 500,00 zł
 • Szybki podgląd
  4 249,00 zł 4 999,00 zł

  Nowoczesne urządzenie do terapii tlenowej OXY BEAUTY 03B Infuzja tlenowa to nowa nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazująca na hiperbarycznym tlenie za pomocą którego wprowadza się skoncentrowane składniki aktywne dobierane indywidualnie od potrzeb klienta. Zaliczyć można do nich m.in. kwas hialuronowy, antyoksydanty, witaminy czy retinol.

  4 249,00 zł 4 999,00 zł
  Obniżka!
 • Najnowocześniejszy laser medyczny, wybitna technologia i skuteczność. Lumedin to medyczny diodowy laser do epilacji. Urządzenie emituje wiązkę światła o długości fali 808nm zapewniając zwiększoną skuteczność, lepszą penetrację i w rezultacie skuteczniejszy zabieg.

  48 500,00 zł
 • Laser Q-SWITCH to nowoczesne urządzenie wykorzystywane do zabiegów usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, niwelowania przebarwień, piegów czy zmian pigmentowych na skórze. Jego działanie oparte jest na wysyłaniu ultrakrótkich impulsów świetlnych o wysokiej energii, w konsekwencji których mamy do czynienia z efektem fotoakustycznym.

  36 000,00 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów